lahze akhar
lahze

شهر اصفهان با دارا بودن صدها اثر تاريخي و طبيعي و طبيعت بكر خود، همه ساله پذيراي مسافران زيادي است؛ مسافراني كه خيلي از آنها، مكان‌هاي ديدني شهر را مي‌شناسند اما خيليشان هم به دنبال زيباترين مكان‌هاي گردشگري شهر اصفهان هستند . 
در اصفهان گردشگران مي توانند از معماري زيباي اسلامي و بسياري از بلورهاي زيبا، پل هاي سر پوشيده، كاخ ها،مسجد ها و همچنين مناره هاي منحصر به فرد معروف تور اصفهان ديدن نمايند. 
اين امر باعث شده‌است كه در فرهنگ ايراني اصفهان، نصف جهان لقب بگيرد و گردشگران داخلي و خارجي بسياري را به سفر اصفهان ترغيب كند. ميدان نقش جهان در اصفهان يكي از بزرگترين ميدان‌هاي دنياست و نمونه برجسته‌اي از معماري ايراني-اسلامي است كه توسط يونسكو به عنوان ميراث جهاني ثبت شده‌است. 

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۳:۲۸ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]

تور مارماريس شهري در جنوب غربي تركيه و در استان موغلا است كه يكي از زيبا ترين شهرهاي بندري در سواحل مديترانه مي باشد.شهر مارماريس كه با كوهستان هاي بسيار زيبا پوشيده شده است از شمال به خليج گكوا ، از جنوب به درياي مديترانه، ا زشرق با شبه جزيره داتچا و از غرب با درياچه كوي جييز در ارتباط است.
مسافران مارماريس براي انتخاب اين سفر با بدانند كه مارماريس به واسطه داشتن آب و هواي مديترانه اي در زمستان داراي هواي معتدل بوده و امكان شنا كردن در آب هاي نيلگون مديترانه را دارد. در مارماريس عملاً بين ماه مي و اواخر پاياني ماه اكتبر براي مسافرت بهترين زمان است.
از جذابيت هاي سفر مارماريس جنگلهاي كاج اطراف مارماريس و كوه هاي مرتفع و بهم فشرده و همچين درختان چنار پهن برگ و درختان كمياب ،كه پوشش گياهي مارماريس را تشكيل مي دهند را ميتوان نام برد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۹:۰۶ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]

سن پترزبورگ يكي از بزرگترين شهرهاي روسيه مي باشد و از نظر مساحت جغرافيايي بزرگترين مساحت را بعد از مسكو دارد و دومين شهر از اين نظر در روسيه است، در تور سن پترزبوگ مي توان از اماكن تفريحي و جاذبه هاي گردشگري هم چون كليساها ، مجسمه ها ، قصر ها و ديگر جاهاي ديدني نام برد. در صورت پيدا نكردن تور مورد نظر به قسمت تور روسيه مراجعه فرمائيد.
دستور ساخت اين شهر را در سال 1703 پتر كبير صادر كرد كه تا سال 1919 به عنوان پايتخت روسيه براي گردشگران تور سن پترزبورگ شناخته شده بود. البته از ابتدا اين شهر را به اين نام نمي خواندند ، سه بار نام سن پترزبورگ تغيير كرد و در آخر هم به اسم اوليه خود در سراسر دنيا شهرت يافت.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۷:۴۷ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]

قابل توجه گردشگران تور تركيه ، تركيه كشوري آسيايي و اروپايي است كه در قسمت جنوب شرقي اروپا و همچنيندر قسمت جنوب غربي آسيا قرار گرفته است.مسافران تور تركيه بدانند كه حدود 97 درصد تركيه در آسيا و 3 درصد مابقي آن در اروپا واقع شده است.قسمت اروپايي تركيه را تراكيه و قسمت آسيايي آن را آسياي صغير و يا آناتولي مي نامند.
گردشگران عزيز تور تركيه مطلع باشند كه اين دو بخش آسيايي و اروپايي به واسطه ي دو تنگه داردانل و بسفروس و همچنين درياي مرمره از يكديگر جدا شده اند.تنگه ي بسفروس دو درياي مرمره و سياه را به هم متصل و تنگه ي داردانل محل متصل شدن درياي مرمره و اژه مي باشد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۷:۳۷ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]

استانبول بزرگترين شهر كشور همسايه تركيه است كه از نظر اقتصادي قطب بزرگي در اين كشور به حساب مي آيد. اين شهر در سال 2010 به عنوان پايتخت فرهنگ اروپا انتخاب شده است. تور استانبول يكي از پر مخاطب ترين تورها در كشور مي باشد و همچنين استانبول سومين رتبه گردشگري را نيز از لحاظ تعداد گردشگران به خود اختصاص داده است. 
اين شهر زيبا براي مسافرين تور استانبول داراي دو بافت معماري مي باشد زيرا نيمي از آن در قاره آسيا و نيم ديگر آن در قاره اروپا قرار دارد، همانطور كه معلوم است بافت قسمت آسيايي آن بافت كهن و قديمي مي باشد و بافت شهري قسمت اروپايي آن بسيار جديدتر و بروزتر مي باشد. 

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۶:۳۵ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]

با توجه به شهرت جهاني كه برج پيزا پيدا كرده است امروزه به عنوان يكي از نمادهاي ملي كشور ايتاليا به شمار مي رود. برج پيزا و يا همان برج كج پيزا با توجه به كج بودن آن در بين گردشگران شناخته شده است كه در اين مطلب به چگونگي و علت اين انحنا و نكات جالبي در مورد برج پيزا مي پردازيم.

قدمت اين برج بلند مرتبه به قرن 12 ميلادي بازمي گردد كه هر ساله از سال قبل كج تر مي شود. برج پيزا يك برج با شكوه اما كج است كه قدمت آن به زمان رنسانس برمي گردد. البته كه كج بودن برج پيزا از ارزش هاي آن چيزي كم نمي كند، استفاده از ستون هاي بلند و عريض به همراه سقف هاي گنبدب شكل متعدد نشان از خوش ذوقي و هنر معماران آن زمان در ايتاليا مي باشد و تنها چيزي كه در برنامه اين معمار كمتر دقت شده استفاده از زمين مناسب براي پي ريزي بنا بوده است، از اين رو اگر از مردم ايتاليا در رابطه با كج بودن برج سوال كنيد اين جمله را قطعا خواهيد شنيد: همه ي انسان ها اشتباه مي كنند و هيچ كس كامل نيست! در واقع هيچ كس باورش نمي شد كه اشتباه يك معمار موجب غرور يك كشور شود و جزء برترين جاذبه هاي گردشگري تور ايتاليا قرار بگيرد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۳:۵۷ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]


موزه لوور در كشور فرانسه و در شهر پاريس واقع گرديده است كه در هشت بخش مختلف بيش از 35 هزار آثار قديمي و با ارزش در اين بنا نگهداري مي شود. كلمه لوور در فرانسه به معني روشنايي آسمان مي باشد.
پادشاهان فرانسه هر كدام به صورت جداگانه اين بنا را گسترش داده اند و آثار تاريخي موزه لوور در زمان جنگ جهاني دوم آثار را مخفي و به شدت مراقبت كردند.
بخش غربي اين موزه در سال 1546 به دستور پادشاه فرانسيس و به دست معمار فرانسوي پيرسكات و به سبك معماري رنسانس فرانسه ساخته شد.
در قرن 17 معماران و هنرمندان فنلاندي و هلندي به اين بخش ها اضافه شد و آكادمي نقاشي و و مجسمه سازي در سالن هاي اين موزه بر پا گرديد.
در نوامبر 1793 بازيد از بخش سلطنتي لوور براي عموم مجاز گرديد و در سال 1848 مردم فرانسه آثار با ارزشي را به اين موزه هديه كردند.
در سال 1981 مصادف با رياست جمهوري فرانسيس ميتران هرم شيشه اي در ورودي به نام le grand lovere اضافه گرديد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۲:۵۸ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]

قبرس، كه به دو بخش ترك نشين و يوناني نشين تقسيم ‌شده ،كشوري جزيره‌اي در شرق درياي مديترانه مي باشد و پايتخت آن نبكوزيا نام دارد. صنعـــت گردشگري، مهمترين منبع درآمد براي قبرس محسوب مي شود.در ايران نيز ساليانه تور قبرس هاي متعددي برگزار ميشود. قبرس داراي روزهاي آفتابي و دمايي مطلوب است بطوري كه در طول مدت سال، نور خورشيد در اين جزيره زيبا خودنمايي مي كند و اين بدين معني است كه قبرس هميشه در تمام فصول داراي تفريحات لذت بخشي اعم از : شنـــــا گرفته تا ديدن فستيوال هاي متفاوت را براي گردشگران مهيا مي سازد كه مي تواند دليلي بر پرمخاطب بودن قبرس باشد. 

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۰:۱۶ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]
در اين قسمت از سايت قصد داريم اطلاعاتي كلي در رابطه با كشور ‏دانمارك در اختيار گردشگران تور دانمارك و همچنين كاربران سايت قرار ‏دهيم. دانمارك يكي از كشور هاي شمال اروپا است و حدود 6 مليون نفر جمعيت ‏دارد زبان رسمي اين كشور دانماركي مي باشد مردم آن علاوه بر زبان ‏دانماركي به به زبان هاي ديگري مانند فاروئي، گرينلندي و آلماني هم تكلم ‏مي كنند.خوب است بدانيد كشور دانمارك يكي از موسسين سازمان ملل و ‏ناتو مي باشد و جنوبي ترين كشور شبه جزيره اسكانديناوي است. 
سالانه گردشگران زيادي با تور دانمارك به اين كشور سفر مي كنند و از ‏جاذبه هاي بي نظير اين كشور ديدن مي كنند برخي از اين جاذبه ها ‏عبارتند از باغ هاي تيوولي (‏Tivoli‏)، كاخ كريستينبورگ (‏Christiansborg ‎palace‏)، موزه ملي دانمارك، گالري ملي دانمارك، نيهاون (‏Nyhavn‏)، برج ‏مدور (‏Round Tower‏)، كاخ آمالين برگ (‏Amalien borg palace‏)، پل اور ‏سوند (‏Oresund Bridge‏)، موزه فضاي باز لينگبي (‏Lyngby‏)، قلعه كرانبورگ ‏‏(‏kronborg‏)، قلعه اگسكوف (‏Egeskof‏)، موزه هانس كريستين آندرسن، ‏جزاير فارو و غيره. از شهر هاي توريستي اين كشور مي توان به شهر راسكيله (‏roskilde‏)، شهر ‏آرهوس (‏Aarhus‏) و كپنهاگ اشاره كرد كه اغلب گردشگران تور دانمارك به ‏شهر كپنهاگ سفر مي كنند. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۹:۰۲ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]

مسافران تور ژاپن مطلع باشند كه ، ژاپن كشوري در آسياي شرقي و در اقيانوس آرام وقع شده است كه از قدرت هاي اصلي اقتصادي و به عنوان سومين اقتصاد جهان در توليد ناخالص داخلي مي باشد كه بر مبناي قانون اساسي ژاپن اداره مي گردد.
قابل توجه گردشگران تور ژاپن ، اين كشور كاملا در آب محصور بوده كه با مرز هاي آبي خود با كشور هاي كره جنوبي ، كره شمالي ، چين و روسيه همسايه مي باشد.
براي اطلاعات بيش تر گردشگران تور ژاپن ، اين كشور با مساحت 378000 كيلومتر مربع جمعيتي برابر با 12 ميليون نفر را در خود جاي داده است كه به عنوان دهمين كشور پر جمعيت جهان شناخته شده است.توكيو پايتخت كشور ژاپن مي باشد كه با جمعيت 35 ميليون نفري خود به عنوان گران ترين و بزرگ ترين پايتخت هاي جهان به شمار مي رود.
گردشگران تور ژاپن مطلع باشند كه مردم ژاپن كشورشان را به نيپون كوكو نيز خطاب مي كنند كه به معناي خاستگاه خورشيد است.باستان شناسان طبق تحقيقات خود سابقه ي سكونت انسان ها در اين كشور را به دوران پارينه سنگي نسبت داده اند.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۹:۳۱ ] [ iman ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 3
دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
همه : 379
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب